Війна увірвалася в наше життя, немов цунамі! Перекроїла все – плани на майбутнє, родинні і дружні зв’язки, спокій та впевненість у завтрашньому дні.

З метою моральної підтримки земляків, які захищають суверенітет нашої держави, напередодні Великодніх свят спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) організували акцію «Допоможи бійцю АТО».

Зворушливим став той факт, що на прохання про допомогу, у черговий, раз активно відреагували прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу, колективи Бериславських, Шляхівської, Новобериславської, Зміївської, Веселівської, Козацької загальноосвітніх шкіл Бериславського району. Вони передали у зону проведення АТО Великодні паски, печиво, цукерки, фрукти, засоби гігієни та медикаменти, браслети-обереги, ляльки-мотанки, цікаві поробки на патріотичну тематику, мішечки із рідною землею, малюнки, плакати, а також листи із побажаннями миру, щастя та здоров’я захисникам нашої Вітчизни.

Спеціалісти Центру продовжуватимуть надавати допомогу військовослужбовцям, соціальні послуги учасникам бойових дій, їхнім сім’ям та родинам загиблих.