Проблема насильства над дітьми є досить гострою та актуальною. Ця проблема небезпечна насамперед тим, що від неї страждають діти, і не лише від насильства по відношенню до себе, а й спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї. в майбутньому негативний досвід перенесуть у власне життя.

Тому, 21 березня 2018 року спеціалістами Високопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з інспектором з ювенальної провенції Високопільського відділення поліції відвідано сім’ї, з батьками яких проведено бесіди з батьками на тему: “Вбережемо дитину від насильства”.

Мета заходу – попередження насильства в родині, профілактика та запобігання жорстокому поводженню з дітьми; усвідомлення відповідальності батьків за виховання дітей; щодо створення доброзичливої та відвертої атмосфери у сім’ї.

В ході бесід батьки дійшли висновку, що родина – це саме те місце, яке має бути затишком, острівком безпеки і комфорту для дітей у нашому досить бурхливому світі. Місце, де дітей зрозуміють і будуть поважати, де вони зможуть нікого не боятися і почувати себе в безпеці.

Cподіваємося, що почута інформація допоможе батькам і дітям бути більш толерантними по відношенню один до одного та знаходити спільну мову в конфліктній ситуації.