Сім’я завжди займала одне з найважливіших місць серед цінностей людського життя. Зростати в люблячій, спокійній атмосфері – найбільше щастя для дитини. Але трапляються ситуації , коли для вирішення проблем батькам потрібна допомога спеціалістів. В цей момент може виникнути ситуація не можливості для дитини жити з рідними батьками. Альтернативою для них може стати патронатна сім’я.

З метою поінформованості населення Каховського району про інноваційну соціальну послугу сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі, 23 березня 2018 року працівниками відділення соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Каховського районного центру надання соціальних послуг (далі – Центр) проведено тематичну бесіду на тему «Стань патронатним вихователем» для мешканців Малокаховської сільської ради. Під час заходу фахівцем поінформовано про інноваційну форму влаштування дитини у родину, її завдання, вимоги до кандидатів у патронатні вихователі.

За результатами проведеної роботи, працівники Центру сподіваються, що серед мешканців с.Малокаховка знайдуться бажаючи взяти дитини під «опіку». Робота в даному напрямку на Каховщині триватиме.