Якщо у родині не створено умови для нормального розвитку дитини, державою передбачено інші форми виховання, а саме: усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу та патронатні сім’ї, як новітня форма сімейного виховання.

З метою популяризації серед населення сімейних форм виховання комунальним закладом «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (далі – Центр) проводяться зустрічі з колективами підприємств району. Ця робота тривала в лютому і продовжується в березні. Заходами вже охоплено 33 особи.

Під час лекцій спеціалісти Центру інформують про існуючі форми виховання дітей в родинах, державні установи/організації, що надають допомогу бажаючим взяти на себе відповідальність за малечу, відповідають на запитання, що виникають у присутніх.

Для осіб, які виявились не байдужими до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, вже проведено 3 індивідуальні консультації щодо створення патронатних та прийомних родин.

Сподіваємося, що діти Нижньосірогозьського району не залишаться  без уваги та піклування дорослих, а спеціалісти комунального закладу «Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» докладуть до цього максимум зусиль.