Серед багатьох проблем українського суспільства чи не найгострішою є наркоманія. В цілому по країні на обліку з приводу вживання наркотичних засобів перебуває понад 100 тисяч осіб, токсичних засобів – понад 800 осіб. Якщо врахувати „поправочний” коефіцієнт Всесвітньої організації охорони здоров’я, то прихована кількість споживачів наркотиків в 10-15 разів більша від зареєстрованої. Фахівці вважають, що з кожним роком майже на 8% збільшується кількість українців, які не можуть жити без наркотиків.

20 березня 2018 року до Міжнародного дня боротьби з наркоманією та наркобізнесом спеціалісти Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) та районної центральної бібліотеки у рамках засідання клубу старшокласників “Юність” провели дискусійну годину на тему: “Рабство за власним бажанням”. До участі у заході залучили студентів КЗ “Бериславський медичний коледж” (далі – мед коледж) та учнів 9-го класу Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Мета заходу – пропаганда здорового способу життя; формування ставлення негативного до вживання наркотиків, алкоголю та тютюну та відповідального за збереження власного здоров’я.

Під час дискусійної години показано два відеоролики на тему “Українці в якості наркокур’єрів. Виклики сьогодення” та “Шкідливі звички”, проведено вікторину “Здоровий спосіб життя”,  активно обговорено притчу “Все у твоїх руках”.

В рамках заходу студентами агітбригади мед коледжу “БРЕНД” проведено презентацію “Обережно шкідливі звички”.

Наприкінці дискусійної години його організатори та учасники дійшли до спільного висновку, що здоров’я – це справжня радість життя, а щастя не сумісне з тютюном, наркотиками і спиртними напоями.

Пам’ятайте! Живіть здоровим життям! Дайте змогу вашим дітям і онукам народитись здоровими та щасливими!