Сім’я, в якій є представники трьох поколінь – найкраще і найбільш цінне виховне середовище завдяки своїй соціально-психологічній диференціації. При цьому важливо, щоб всі її члени жили в атмосфері взаємної доброзичливості і розуміння, щоб їх пов’язувала єдність поглядів, потреб, дій.

Спеціалістами Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) за підтримки Товариства Червоного Хреста України 15 лютого 2018 року було проведено групу взаємодопомоги для багатодітних сімей та внутрішньо переміщених осіб на тему «Розбіжності поколінь в поглядах на виховання».

Під час заняття разом з учасниками обговорювалися розбіжності поглядів та методів виховання та догляду за дитиною. Конфлікти поколінь перетворюються на непримиренну проблему і віддаляють один від одного, а від цього в першу чергу, страждає дитина, яка однаково любить як одних, так і інших.

Кожен з семи присутніх зробив для себе висновки, щодо важливості налагодженого спілкування зі старшим покоління та знаходження спільних ресурсів у вихованні дітей.