Одним із дієвих інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Бериславського району є проведення виїзних прийомів громадян.

01 лютого 2018 року представниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та інших державних закладів здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання “мобільним соціальним офісом” до Лиманецької та Високівської сільських рад.

Мета – вивчення громадської думки щодо роботи органів місцевих рад району, надання консультативної допомоги населенню та перевірки об’єктів соціальної сфери.

Спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) складено опитувальники на 6-х учасників антитерористичної операції, проведено роз’яснювальну роботу щодо оздоровлення, здобуття освіти, отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Відвідано 5 сімей, де виховується 15 дітей що перебувають у складних життєвих обставинах, складено акти початкової оцінки потреб дитини та її сім’ї, обстежено житлово-побутові умови проживання. З батьками проведено бесіди стосовно виконання батьківських обов’язків, забезпечення потреб дітей на належному рівні, особливо навчання, харчування, матеріального забезпечення, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання. Надано консультації щодо оформлення соціальних державних допомог, порядку оформлення допомоги по безробіттю, рекомендовано заходи подолання кризової ситуації, покращення матеріального становища.

У 4-х сім’ях проведено перевірку стосовно використання державної допомоги при народженні дитини, яка показала, що кошти використовується за призначенням.

Як результат роботи – за карткою отримувача постуг на облік сімей які опинилися у складних життєвих обставинах занесено 2 сім’ї, в яких виховується 6 дітей, проведено бесіду та надано роз’яснення щодо порядку оформлення матеріальних виплат та державних допомог.